Czy mogę zamówić mniejszy zakres projektu?

Tak, możemy skupić się jedynie na fazie koncepcyjnej projektu lub na Fazie I i II pomijając nadzór autorski. Faza I zawiera koncepcję funkcjonalną oraz rysunki ścianek działowych. Może również zawierać rozmieszczenia punktów elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Jest kierowana do osób, które same chcą wybrać kolorystykę i wyposażenie do swojego wnętrza, a potrzebują pomocy kogoś, kto przygotuje układ funkcjonalny, czyli praktyczny program rozmieszczenia mebli, sprzętów, ścianek działowych i podstawowych instalacji. Zakres projektu koncepcyjnego przydaje się również jako projekt zmian lokatorskich składany deweloperowi.

Jak długo trwa projektowanie wnętrza?

Powstawanie projektu wnętrz jest procesem, w trakcie którego wielokrotnie omawiamy oczekiwania, przedstawiamy warianty koncepcji, wybieramy wspólnie najlepsze rozwiązania. Musimy się wzajemnie dobrze poznać i poruszyć ogromną ilość kwestii, aby finalny efekt naszej pracy był wnętrzem „uszytym na miarę” i dobrze służył właścicielom. Uważamy, że należy poświecić na ten proces minimum 2,5-3 miesiące.

Od czego zależy cena projektu?

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Bierzemy pod uwagę różne czynniki, m.in. całkowity metraż lokalu, ilość i rodzaj pomieszczeń, stopień skomplikowania projektu, stan lokalu (deweloperski/do remontu). Szacujemy, ile pracy wymaga dana inwestycja.

Mam ofertę i co dalej?

Jeśli otrzymali Państwo od nas ofertę i chcieliby Państwo rozpocząć z nami współpracę, bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie. Zaczniemy od rozmowy.

W jaki sposób mogę otrzymać ofertę cenową?

Jeśli chcą Państwo poznać niezobowiązującą wycenę swojego projektu prosimy o przesłanie na adres e-mail: info@pracownia-miejsca.com.pl rzutu lokalu z podanymi metrażami poszczególnych pomieszczeń oraz następujących informacji:
– czy ilość/funkcja pomieszczeń będzie taka sama, czy inna w stosunku do przesłanego planu?
- czy projektem mają zostać objęte wszystkie pomieszczenia?
– czy lokal jest w stanie deweloperskim, w trakcie budowy czy z rynku wtórnego (do remontu)?
– w przypadku mieszkań – kiedy jest planowany termin odbioru, w przypadku domów jednorodzinnych, jaki jest aktualnie etap budowy?
– gdzie znajduje się nieruchomość?
Pomocne będą również jedno lub dwa zdjęcia tego, co się Państwu podoba lub informację w jakiem stylu miałby być przygotowany przyszły projekt.
Jeśli nie mają Państwo rzutu pomieszczeń lokalu, który ma być zaprojektowany można umówić się na spotkanie z wstępnym pomiarem – po kilku dniach otrzymają Państwo wycenę na maila.